Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταλήξη οπτικών ινών

Τηλεπικοινωνίες Fiberhome FTTH λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC οπτικών ινών

καλής ποιότητας οπτικών ινών Αξεσουάρ για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας οπτικών ινών Αξεσουάρ για τις πωλήσεις
Ο άριστος προμηθευτής 100% συστήνει. Έχουμε εργαστεί με Yuhui πάνω από 5 έτη, όλα πηγαίνουν καλά και μου φέρνετε περισσότερη επιχείρηση. Ευχαριστίες, Yvonne.

—— Varol Ozsoylu από Switzer

AMP picabond οι συνδετήρες που χρησιμοποιούνται για τις εργασίες τηλεπικοινωνιών της Σαουδικής Αραβίας άριστες, ο πελάτης μας είναι πολύ ικανοποιημένοι με την ποιότητα και επίσης την ανταγωνιστική τιμή.

—— Ali

Η συναρμολόγηση FTTH acce. είναι έγκριση, ευχαριστίες για τη βοήθειά σας. Ψάχνοντας τις νέες διαταγές σύντομα σε σας.

—— Κοράλλι

Η αγαπητή Yvonne, επιθυμούμε να ενημερώσουμε ότι έχουμε το εργαλείο tyco 1$ης διαταγής μας στη συσκευασία αποθηκών εμπορευμάτων μας today.the και η ποιότητα έχει ικανοποιήσει τις προσδοκίες μας.

—— Όλγα

Είμαι Online Chat Now

Τηλεπικοινωνίες Fiberhome FTTH λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC οπτικών ινών

Κίνα Τηλεπικοινωνίες Fiberhome FTTH λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC οπτικών ινών προμηθευτής
Τηλεπικοινωνίες Fiberhome FTTH λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC οπτικών ινών προμηθευτής Τηλεπικοινωνίες Fiberhome FTTH λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC οπτικών ινών προμηθευτής Τηλεπικοινωνίες Fiberhome FTTH λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC οπτικών ινών προμηθευτής Τηλεπικοινωνίες Fiberhome FTTH λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Τηλεπικοινωνίες Fiberhome FTTH λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YUHUI
Πιστοποίηση: ISO,RHOS,UL,CE
Αριθμό μοντέλου: Yh-PLC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 200pieces
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: το πλαίσιο 1piece
Χρόνος παράδοσης: 15 ημέρες
Όροι πληρωμής: TT, LC, δυτικό Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pieces/month
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: 1*2 1*4/1*8/1*16/1*32/1*64 Προϊόν: PLC Splitter
Υλικό: ABS Λειτουργούν μήκος κύματος: 12601650nm
Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλός ομοιόμορφος εφαρμογή: Εφαρμογή FTTX

 

Θραύστης PLC ABS 1X2 για Epon Ethernet την παθητική οπτική απώλεια εισαγωγής δικτύων χαμηλή και υψηλό ομοιόμορφο

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

 

1. Τύπος: 1*2 άλλοι 1*4/1*8/1*16/1*32/1*64 είναι διαθέσιμοι

2. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλός ομοιόμορφος

3. Χαμηλή πόλωση σχετική

4. Επιστροφής απώλεια, εάν με το συνδετήρα APC>60dB, UPC>55dB.

5. Περιττή αξιοπιστία

6. Εφαρμογή: Δίκτυο FTTX application/CATV/παθητικό οπτικό δίκτυο (PON)

7. Μήκος: 1M 1.5M 3M 5M .......

8. Τύπος συνδετήρων: FC, οι συνδετήρες οπτικών ινών Sc, του ST, LC, LC/APC, SC/APC, της MU και FC/APC είναι διαθέσιμοι

 

1XN PLC θραυστών οπτική απώλεια εισαγωγής διανομέων χαμηλή και υψηλός ομοιόμορφος για το παθητικό οπτικό δίκτυο EPON Ethernet

 

Περιγραφή:

 

Fiberhome, ftth δίκτυο, ftth τηλεπικοινωνίες, δίκτυο εγχώριων ινών, ίνα στην εγχώρια τεχνολογία, οπτική ίνα στην εγχώρια εγκατάσταση, εγχώρια οπτική ίνα, ίνα της TELEKOM στο σπίτι,

 

Το τελικό κιβώτιο διανομής οπτικών ινών, οπτικό κιβώτιο λήξης, τοίχος κιβωτίων λήξης ινών τοποθετεί, υπαίθριο κιβώτιο διανομής ινών, εσωτερικό οπτικό τελικό κιβώτιο, κιβώτιο λήξης οπτικών ινών Ftth, η ίνα συνδέει την υποδοχή, σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών οπτικών ινών, συνέλευση οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας ινών, γρήγορη οπτική ίνα συνδετήρων, γρήγορος συνδετήρας LC, γρήγορος συνδετήρας LC, γρήγορος συνδετήρας Ftth, τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας Sc, γρήγορος συνδετήρας.

 

Ο επίπεδος ελαφρύς οπτικός διανομέας κυματοδηγού (θραύστης PLC), είναι ένα είδος επίπεδης ενσωματωμένης κυματοδηγός οπτικής συσκευής, μπορεί να είναι 1260nm ~ 1650nm ένα τέτοιο ευρύ φάσμα των μηκών κύματος της ελαφριάς επιφύλαξης δύναμης στην πραγματοποίηση, η διανομή των καλύψεων EPON χρησιμοποιημένα τεχνολογία μήκη κύματος 1310nm, 1490nm και 1550nm τρία σειράς μήκους κύματος. Ιδιαίτερα κατάλληλος για το παθητικό οπτικό σύστημα δικτύων ινών τεχνολογίας FTTP πρόσβασης στο δίκτυο EPON Ethernet, ευρυζωνική παθητική οπτική οπτική χρήση διανομέων (POS).

 

Τύπος 1x2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 1x128
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Απώλεια εισαγωγής (DB) Χαρακτηριστικός 4.0 7.2 10.3 13.6 16.9 20.2 23.5
Μέγιστος 4.2 7.4 10.5 13.8 17.1 20.4 23.7
Ομοιομορφία (DB) Μέγιστος 0,8 0,8 0,8 1.0 1.2 2.0 2.0
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB) Μέγιστος 0,1 0,1 0,1 0,2 0,2 0,2 0,2
Επιστροφής απώλεια (DB) Ελάχιστος ≥50
Κατευθυντικότητα το (dB) Ελάχιστος ≥55
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -20 to75
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40 έως 85
Τύπος οπτικής ίνας Smf-28 ή ο πελάτης απαιτεί
Μήκος οπτικής ίνας (μ) 1.0 ή προσαρμόστε

 

Τύποι των PLC στις καυτές πωλήσεις:

 

Συσκευασία σωλήνων ανοξείδωτου

Συσκευασία πλαστικών κιβωτίων ABS

19 τοποθετημένη ίντσα-ράφι συσκευασία

 

Εφαρμογές:

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Εφαρμογές

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλός ομοιόμορφος

Χαμηλή πόλωση σχετική

Περιττή αξιοπιστία

Εφαρμογή FTTX

Δίκτυο CATV

Παθητικό οπτικό δίκτυο (PON)

 

Προδιαγραφές:

 

Τύπος PLC στη συσκευασία σωλήνων ανοξείδωτου  1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
SS tube1
(χιλ.)
4x4.5x45 4x4.5x45/4x7x50 4x7x50 4x7x50 4x7x50 4x12x60
SS tube2
(χιλ.)
4x4.5x45 4x7x50 4x7x60 4x12x60 6x20x80

 

6x40x100

 


 

Στοιχεία επικοινωνίας
DOWELL INDUSTRY GROUP LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Xiang

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα