Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

APC Sc μονοκατευθυντικός προσαρμοστής οπτικών ινών με το παραθυρόφυλλο για τις τηλεπικοινωνίες RoHS ODF

καλής ποιότητας οπτικών ινών Αξεσουάρ για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας οπτικών ινών Αξεσουάρ για τις πωλήσεις
Ο άριστος προμηθευτής 100% συστήνει. Έχουμε εργαστεί με Yuhui πάνω από 5 έτη, όλα πηγαίνουν καλά και μου φέρνετε περισσότερη επιχείρηση. Ευχαριστίες, Yvonne.

—— Varol Ozsoylu από Switzer

AMP picabond οι συνδετήρες που χρησιμοποιούνται για τις εργασίες τηλεπικοινωνιών της Σαουδικής Αραβίας άριστες, ο πελάτης μας είναι πολύ ικανοποιημένοι με την ποιότητα και επίσης την ανταγωνιστική τιμή.

—— Ali

Η συναρμολόγηση FTTH acce. είναι έγκριση, ευχαριστίες για τη βοήθειά σας. Ψάχνοντας τις νέες διαταγές σύντομα σε σας.

—— Κοράλλι

Η αγαπητή Yvonne, επιθυμούμε να ενημερώσουμε ότι έχουμε το εργαλείο tyco 1$ης διαταγής μας στη συσκευασία αποθηκών εμπορευμάτων μας today.the και η ποιότητα έχει ικανοποιήσει τις προσδοκίες μας.

—— Όλγα

Είμαι Online Chat Now

APC Sc μονοκατευθυντικός προσαρμοστής οπτικών ινών με το παραθυρόφυλλο για τις τηλεπικοινωνίες RoHS ODF

Κίνα APC Sc μονοκατευθυντικός προσαρμοστής οπτικών ινών με το παραθυρόφυλλο για τις τηλεπικοινωνίες RoHS ODF προμηθευτής
APC Sc μονοκατευθυντικός προσαρμοστής οπτικών ινών με το παραθυρόφυλλο για τις τηλεπικοινωνίες RoHS ODF προμηθευτής APC Sc μονοκατευθυντικός προσαρμοστής οπτικών ινών με το παραθυρόφυλλο για τις τηλεπικοινωνίες RoHS ODF προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  APC Sc μονοκατευθυντικός προσαρμοστής οπτικών ινών με το παραθυρόφυλλο για τις τηλεπικοινωνίες RoHS ODF

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YUHUI
Πιστοποίηση: ISO,RHOS,UL,CE
Αριθμό μοντέλου: Yh-FO-Sc-α

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5000pieces
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 5000piece/box
Χρόνος παράδοσης: 7 ημέρες
Όροι πληρωμής: TT, LC, δυτικό Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 5000000pieces/month
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
λειτουργική μονάδα: SC/APC προσαρμογέα Υλικό: Η πυρκαγιά αντιστέκεται στο πλαστικό
Χρώμα: πράσινο Παραθυρόφυλλο σκόνης: Επιλογή των διάφορων καλυμμάτων σκόνης
Πιστοποίηση: Rohs,SGS,CE μανίκι: Κεραμικά μανίκι και Ferrule ακρίβειας

APC Sc μονοκατευθυντικός προσαρμοστής οπτικών ινών προσαρμοστών με το παραθυρόφυλλο για τις τηλεπικοινωνίες RoHS ODF

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

 

1. Τύπος συνδετήρων: SC/APC προσαρμοστής, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100%

2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός

3. SM: ενιαίοι ΚΚ τρόπου: πολλαπλού τρόπου

4. Δομή: Τετραγωνικός χωριστός/τετραγωνικός τύπος Seamless/D

5. Μανίκι: Zirconia, χαλκός

6. Βαθμός στίλβωσης: PC (SM με το μπλε χρώμα), APC (SM με το πράσινο χρώμα, ΚΚ με το μπεζ)

7. Τύπος ινών: SM (9/125㎛), ΚΚ (62.5/125㎛).

8. Άριστη σταθερότητα θερμοκρασίας, χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
9. Άριστη μηχανική αντοχή, υποχωρητική με Telcordia, TIA/EIA και το IEC

 

Περιγραφή:

 

Η οπτική ίνα συνδέεται με έναν προσαρμοστή μέσω του εσωτερικού ανοικτού κεραμικού μανικιού ακρίβειάς της. Παρέχουμε ποικίλους υψηλής απόδοσης προσαρμοστές στις διάφορες μορφές για να εξασφαλίσουμε ακριβή σύνδεση μεταξύ των ενεργών συνδετήρων οπτικών ινών. Προκειμένου να καθορίσει στους διάφορους πίνακες και τη χρήση στα διαφορετικά περιβάλλοντα, η επιχείρησή μας παρέχει ποικίλους έξοχους προσαρμοστές ινών όπως: Κλείνοντας με παντζούρια simplex προσαρμοστής χωρίς φλάντζα, κλείνοντας με παντζούρια simplex προσαρμοστής, εξωτερικός προσαρμοστής παραθυρόφυλλων χωρίς φλάντζα, εξωτερικός προσαρμοστής παραθυρόφυλλων, ενός κομματιού προσαρμοστής ινών, unibody προσαρμοστής κ.λπ. ινών.

 

Υλικό: Η πυρκαγιά αντιστέκεται στο πλαστικό

Τύπος συνδετήρων: Sc-Sc

Πολωνικός τύπος: APC (UPC προαιρετικό)

Τρόπος ινών: Singlemode Πολλαπλού τρόπου OM3 OM4 OM5

Χρώμα: SM: Μπλε, πράσινο ΚΚ: Berge OM3: Aqua OM4: Βιολέτα OM5: Ασβέστης πράσινος

Πυρήνας: Simplex

Φλάντζα: χωρίς αυτί flange/no

Εφαρμογή: FTTx, τοπικό LAN, Catv, τηλεπικοινωνίες

Πιστοποίηση: Rohs, SGS, CE

Λειτουργία Tempreture: -40~70°C

Διάρκεια: >1000 χρόνοι

Απώλεια εισαγωγής: ≤ 0.2db

Ενότητα αριθ.: Ενός κομματιού προσαρμοστής Sc SX 

 

Λεπτομέρειες συσκευασίας

1.the η εσωτερική συσκευασία είναι πλαστική τσάντα
2.the η εξωτερική συσκευασία είναι χαρτοκιβώτιο

 

Το Yuhui έχει μια πλήρη σειρά οπτικών ινών να διασυνδέσει τα προϊόντα περιλαμβάνει την πλεξίδα, προσαρμοστής, σκοινιά μπαλωμάτων, που χρησιμοποιούν για CATV, τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών, τον εξοπλισμό δοκιμής, το μετρό και τα δίκτυα τοπικής περιοχής. Η πλεξίδα οπτικής ίνας είναι κάτι σαν ένα μισό σκοινί μπαλωμάτων για να κάνει τη σύνδεση μεταξύ των προσαρμοστών οπτικής ίνας και ινών ή τη σύνδεση μεταξύ των εξοπλισμών μετάδοσης και ODF.
 

Εφαρμογές:

 

CATV, ενεργός λήξη συσκευών, δίκτυα τηλεπικοινωνιών, μετρό, δίκτυα τοπικής περιοχής (LANs), στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας, εξοπλισμός δοκιμής, εγκαταστάσεις προϋποθέσεων, δίκτυα ευρείας περιοχής (WANs)

 

Προδιαγραφές:

 

Τύπος Singlemode/PC Singlemode/APC Multimode/PC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2 DB ≤0.2 DB ≤0.3dB
Το βούλωμα και αποσυνδέει τη δύναμη (g/f) 200-600
Το βούλωμα διάρκειας και αποσυνδέει 1000times
Λειτουργία Tempreture -40℃ σε +75℃
Υλικό ABS/PBT, κεραμικό (Zirconia), μανίκια ευθυγράμμισης χαλκού φωσφόρων

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
DOWELL INDUSTRY GROUP LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Xiang

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα