Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

καλής ποιότητας οπτικών ινών Αξεσουάρ για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας οπτικών ινών Αξεσουάρ για τις πωλήσεις
Ο άριστος προμηθευτής 100% συστήνει. Έχουμε εργαστεί με Yuhui πάνω από 5 έτη, όλα πηγαίνουν καλά και μου φέρνετε περισσότερη επιχείρηση. Ευχαριστίες, Yvonne.

—— Varol Ozsoylu από Switzer

AMP picabond οι συνδετήρες που χρησιμοποιούνται για τις εργασίες τηλεπικοινωνιών της Σαουδικής Αραβίας άριστες, ο πελάτης μας είναι πολύ ικανοποιημένοι με την ποιότητα και επίσης την ανταγωνιστική τιμή.

—— Ali

Η συναρμολόγηση FTTH acce. είναι έγκριση, ευχαριστίες για τη βοήθειά σας. Ψάχνοντας τις νέες διαταγές σύντομα σε σας.

—— Κοράλλι

Η αγαπητή Yvonne, επιθυμούμε να ενημερώσουμε ότι έχουμε το εργαλείο tyco 1$ης διαταγής μας στη συσκευασία αποθηκών εμπορευμάτων μας today.the και η ποιότητα έχει ικανοποιήσει τις προσδοκίες μας.

—— Όλγα

Είμαι Online Chat Now

οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

(14)
Κίνα Θραύστης PLC ABS 1XN για το παθητικό οπτικό δίκτυο Epon Ethernet εργοστάσιο

Θραύστης PLC ABS 1XN για το παθητικό οπτικό δίκτυο Epon Ethernet

1XN PLC θραυστών οπτική απώλεια εισαγωγής διανομέων χαμηλή και υψηλός ομοιόμορφος για το παθητικό οπτικό δίκτυο EPON Ethernet Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Τύπος: 1*2/1*4/1*8/1*16/1*32/1*64 2. Χαμηλή απώλεια εισαγωγή... Read More
2019-10-18 15:57:28
Κίνα Μονοκατευθυντικός κατασκευαστής σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικός κατασκευαστής σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας

Πολλαπλού τρόπου σκοινιά 50/125 μπαλωμάτων οπτικής ίνας Sc μονοκατευθυντικά διπλά Sc-Sc 62.5/125 Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. σκοινί μπαλωμάτων, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός ... Read More
2019-10-18 15:43:35
Κίνα Ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων MTRJ μπαλωμάτων οπτικής ίνας σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας τρόπου MTRJ εργοστάσιο

Ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων MTRJ μπαλωμάτων οπτικής ίνας σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας τρόπου MTRJ

MTRJ 9/125 Singlemode διπλό DP SM mtrj-MTRJ SP σκοινιών μπαλωμάτων οπτικής ίνας Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. σκοινί μπαλωμάτων, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός 3. SM: Ενιαίος τρ... Read More
2019-10-18 15:10:17
Κίνα Ενιαίος προμηθευτής καλωδίων μπαλωμάτων σκοινιού lc-LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας τρόπου LC διπλός εργοστάσιο

Ενιαίος προμηθευτής καλωδίων μπαλωμάτων σκοινιού lc-LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας τρόπου LC διπλός

9/125 Singlemode DP SM lc-LC σκοινιών μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC διπλό Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. σκοινί μπαλωμάτων, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός 3. SM: Ενιαίος τρόπος 9... Read More
2019-10-18 11:55:31
Κίνα Μπαλωμάτων σκοινιού κατασκευής οπτικής ίνας μπαλωμάτων σκοινιού μονοκατευθυντικό μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων τρόπου σκοινιού ενιαίο εργοστάσιο

Μπαλωμάτων σκοινιού κατασκευής οπτικής ίνας μπαλωμάτων σκοινιού μονοκατευθυντικό μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων τρόπου σκοινιού ενιαίο

FC πολλαπλού τρόπου μονοκατευθυντικό διπλό DP fc-FC 9/125 OFNR RoHS UL σκοινιών SM SP μπαλωμάτων οπτικής ίνας Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μ... Read More
2019-10-18 11:02:55
Κίνα Ενιαία τρόπου οπτικής ίνας μπαλωμάτων σκοινιού ινών πλεξίδα οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων πλεξίδων διπλή εργοστάσιο

Ενιαία τρόπου οπτικής ίνας μπαλωμάτων σκοινιού ινών πλεξίδα οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων πλεξίδων διπλή

Πολλαπλού τρόπου σκοινί 50/125 62.5/125 ST-ST μπαλωμάτων οπτικής ίνας του ST μονοκατευθυντικό διπλό Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. σκοινί μπαλωμάτων, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλ... Read More
2019-10-18 11:01:28
Κίνα MTRJ πολυ τρόπου μπαλωμάτων σκοινιού οπτικής ίνας μπαλωμάτων σκοινιών μονοκατευθυντικό μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων σκοινιού διπλό εργοστάσιο

MTRJ πολυ τρόπου μπαλωμάτων σκοινιού οπτικής ίνας μπαλωμάτων σκοινιών μονοκατευθυντικό μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων σκοινιού διπλό

Μονοκατευθυντικό διπλό mtrj-MTRJ σκοινί σκοινιών μπαλωμάτων οπτικής ίνας MTRJ πολλαπλού τρόπου 50/125 62.5/125 Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. σκοινί μπαλωμάτων, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντ... Read More
2019-10-18 11:00:07
Κίνα Υποδοχή εγχώριων ινών ινών καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας Ethernet εργοστάσιο

Υποδοχή εγχώριων ινών ινών καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας Ethernet

FC Single-mode μονοκατευθυντικό διπλό DP fc-FC 9/125 OFNR RoHS UL σκοινιών SM SP μπαλωμάτων οπτικής ίνας Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Fc-FC σκοινί μπαλωμάτων, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντ... Read More
2019-10-17 17:05:08
Κίνα Πολλαπλού τρόπου συνδετήρας ινών προσαρμοστών Sc σκοινιών μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC μονοκατευθυντικός διπλός εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου συνδετήρας ινών προσαρμοστών Sc σκοινιών μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC μονοκατευθυντικός διπλός

Πολλαπλού τρόπου σκοινιά μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC μονοκατευθυντικά διπλά 50/125 62.5/125 lc-LC Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. σκοινί μπαλωμάτων, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός ... Read More
2019-10-17 14:23:48
Κίνα Διπλός οπτικής ίνας μπαλωμάτων προμηθευτής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών ινών σκοινιού μπαλωμάτων σκοινιού μονοκατευθυντικός εργοστάσιο

Διπλός οπτικής ίνας μπαλωμάτων προμηθευτής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών ινών σκοινιού μπαλωμάτων σκοινιού μονοκατευθυντικός

Πολλαπλού τρόπου σκοινιά 50/125 μπαλωμάτων οπτικής ίνας Sc μονοκατευθυντικά διπλά Sc-Sc 62.5/125 Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. σκοινί μπαλωμάτων, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός ... Read More
2019-10-17 14:18:40
Page 1 of 2|< 1 2 >|