Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Pigtail

καλής ποιότητας οπτικών ινών Αξεσουάρ για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας οπτικών ινών Αξεσουάρ για τις πωλήσεις
Ο άριστος προμηθευτής 100% συστήνει. Έχουμε εργαστεί με Yuhui πάνω από 5 έτη, όλα πηγαίνουν καλά και μου φέρνετε περισσότερη επιχείρηση. Ευχαριστίες, Yvonne.

—— Varol Ozsoylu από Switzer

AMP picabond οι συνδετήρες που χρησιμοποιούνται για τις εργασίες τηλεπικοινωνιών της Σαουδικής Αραβίας άριστες, ο πελάτης μας είναι πολύ ικανοποιημένοι με την ποιότητα και επίσης την ανταγωνιστική τιμή.

—— Ali

Η συναρμολόγηση FTTH acce. είναι έγκριση, ευχαριστίες για τη βοήθειά σας. Ψάχνοντας τις νέες διαταγές σύντομα σε σας.

—— Κοράλλι

Η αγαπητή Yvonne, επιθυμούμε να ενημερώσουμε ότι έχουμε το εργαλείο tyco 1$ης διαταγής μας στη συσκευασία αποθηκών εμπορευμάτων μας today.the και η ποιότητα έχει ικανοποιήσει τις προσδοκίες μας.

—— Όλγα

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Pigtail

(13)
Κίνα 12 ενιαίος τρόπος πλεξίδων οπτικών ινών χρώματος μονοκατευθυντικός/διπλός και πολυ τρόπος εργοστάσιο

12 ενιαίος τρόπος πλεξίδων οπτικών ινών χρώματος μονοκατευθυντικός/διπλός και πολυ τρόπος

Μονοκατευθυντική πλεξίδα 9/125um 0.9mm ΚΚ οπτική ίνα MTRJ Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Πλεξίδα τύπων MTRJ, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός 3. No.of ίνες: 1 διάμετρος του καλωδίο... Read More
2016-11-03 13:40:56
Κίνα Χρωματισμένο Fan-out προσαρμοσμένο σκοινί μήκος μπαλωμάτων οπτικών ινών πλεξίδων εργοστάσιο

Χρωματισμένο Fan-out προσαρμοσμένο σκοινί μήκος μπαλωμάτων οπτικών ινών πλεξίδων

Χρωματισμένες Fan-out πλεξίδες με τη βαμμένη πλεξίδα κορδελλών Sc LC ST FC ινών hundles Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. πλεξίδα, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός 3. No.of ίνες: 1 δι... Read More
2016-11-03 13:40:56
Κίνα Μονοκατευθυντικοί συνδετήρες LC/PC 9/125um 0.9mm πλεξίδων οπτικών ινών του ST πολλαπλού τρόπου εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικοί συνδετήρες LC/PC 9/125um 0.9mm πλεξίδων οπτικών ινών του ST πολλαπλού τρόπου

Μονοκατευθυντική πλεξίδα LC/PC 9/125um 0.9mm ΚΚ οπτική ίνα του ST πολλαπλού τρόπου Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. πλεξίδα, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός 3. No.of ίνες: 1 διάμετρ... Read More
2016-11-03 13:40:56
Κίνα Μονοκατευθυντική SM πλεξίδα LC/PC 9/125um οπτικών ινών του ST 0.9mm ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων τρόπου εργοστάσιο

Μονοκατευθυντική SM πλεξίδα LC/PC 9/125um οπτικών ινών του ST 0.9mm ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων τρόπου

Μονοκατευθυντική SM πλεξίδα LC/PC 9/125um 0.9mm οπτικών ινών του ST singlemode Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. πλεξίδα, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός 3. No.of ίνες: 1 διάμετρος τ... Read More
2016-11-03 13:40:56
Κίνα Πολυ Sc/APC χρώματος πλεξίδα οπτικών ινών, ενιαίος τρόπος σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών εργοστάσιο

Πολυ Sc/APC χρώματος πλεξίδα οπτικών ινών, ενιαίος τρόπος σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών

SC/APC μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικών ινών SingleMold SP SM 9/125um 0.9mm 1M Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Πλεξίδα τύπων Sc, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός 3. No.of ίνες: 1 δι... Read More
2016-11-03 13:40:56
Κίνα Η μονοκατευθυντική ενιαία πλεξίδα οπτικών ινών τρόπου στεγανοποιεί 12 χρωματισμένες Fan-out πλεξίδες εργοστάσιο

Η μονοκατευθυντική ενιαία πλεξίδα οπτικών ινών τρόπου στεγανοποιεί 12 χρωματισμένες Fan-out πλεξίδες

FC/APC μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικών ινών SingleMold SP SM 9/125um 0.9mm 1M Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. FC πλεξίδα τύπων, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός 3. No.of ίνες: 1 δι... Read More
2016-11-03 13:40:56
Κίνα Πλεξίδα οπτικών ινών κορδελλών συστημάτων επικοινωνιών για τους επιχειρηματικούς κεντρικούς υπολογιστές εργοστάσιο

Πλεξίδα οπτικών ινών κορδελλών συστημάτων επικοινωνιών για τους επιχειρηματικούς κεντρικούς υπολογιστές

LC μονοκατευθυντική πλεξίδα LC/PC 9/125um 0.9mm ΚΚ οπτική ίνα Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. LC πλεξίδα τύπων, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός 3. No.of ίνες: 1 διάμετρος του καλωδ... Read More
2016-11-03 13:40:56
Κίνα Μονοκατευθυντική πολυ πλεξίδα οπτικών ινών τρόπου Sc/PC αδιάβροχη και Dustproof εργοστάσιο

Μονοκατευθυντική πολυ πλεξίδα οπτικών ινών τρόπου Sc/PC αδιάβροχη και Dustproof

SC/PC μονοκατευθυντικοί ΚΚ SP πλεξίδων οπτικών ινών πολυ-φορμών 9/125um 0.9mm 1M Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Πλεξίδα τύπων Sc, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός 3. No.of ίνες: 1 ... Read More
2016-11-03 13:40:56
Κίνα FC αδιάβροχα υπαίθρια πλεξίδα οπτικών ινών/σκοινί μπαλωμάτων για Ethernet εργοστάσιο

FC αδιάβροχα υπαίθρια πλεξίδα οπτικών ινών/σκοινί μπαλωμάτων για Ethernet

Μονοκατευθυντική SingleMold πλεξίδα οπτικών ινών SC/PC SC/APC SP SM 9/125um 0.9mm 1M Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Πλεξίδα τύπων Sc, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός 3. No.of ίνες... Read More
2016-11-03 13:40:56
Κίνα LC μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικών ινών SM για τα καλώδια ινών 0.9mm 2.0mm 3.0mm εργοστάσιο

LC μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικών ινών SM για τα καλώδια ινών 0.9mm 2.0mm 3.0mm

LC μονοκατευθυντική πλεξίδα LC/PC 9/125um 0.9mm οπτικών ινών SM Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. LC πλεξίδα τύπων, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός 3. No.of ίνες: 1 διάμετρος του καλ... Read More
2016-11-03 13:40:56
Page 1 of 2|< 1 2 >|