Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Adapter

καλής ποιότητας οπτικών ινών Αξεσουάρ για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας οπτικών ινών Αξεσουάρ για τις πωλήσεις
Ο άριστος προμηθευτής 100% συστήνει. Έχουμε εργαστεί με Yuhui πάνω από 5 έτη, όλα πηγαίνουν καλά και μου φέρνετε περισσότερη επιχείρηση. Ευχαριστίες, Yvonne.

—— Varol Ozsoylu από Switzer

AMP picabond οι συνδετήρες που χρησιμοποιούνται για τις εργασίες τηλεπικοινωνιών της Σαουδικής Αραβίας άριστες, ο πελάτης μας είναι πολύ ικανοποιημένοι με την ποιότητα και επίσης την ανταγωνιστική τιμή.

—— Ali

Η συναρμολόγηση FTTH acce. είναι έγκριση, ευχαριστίες για τη βοήθειά σας. Ψάχνοντας τις νέες διαταγές σύντομα σε σας.

—— Κοράλλι

Η αγαπητή Yvonne, επιθυμούμε να ενημερώσουμε ότι έχουμε το εργαλείο tyco 1$ης διαταγής μας στη συσκευασία αποθηκών εμπορευμάτων μας today.the και η ποιότητα έχει ικανοποιήσει τις προσδοκίες μας.

—— Όλγα

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Adapter

(26)
Κίνα Μονοκατευθυντικός APC Sc ενιαίος τρόπος προσαρμοστών FTTX με το παραθυρόφυλλο για τις τηλεπικοινωνίες ODF εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικός APC Sc ενιαίος τρόπος προσαρμοστών FTTX με το παραθυρόφυλλο για τις τηλεπικοινωνίες ODF

APC Sc μονοκατευθυντικός Singlemode προσαρμοστής προσαρμοστών FTTX με το παραθυρόφυλλο για τις τηλεπικοινωνίες RoHS ODF Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Τύπος συνδετήρων: SC/APC προσαρμοστής, RoHS υποχωρητικό, οπτική δο... Read More
2019-07-16 11:47:22
Κίνα APC Sc μονοκατευθυντικός προσαρμοστής οπτικών ινών με το παραθυρόφυλλο για τις τηλεπικοινωνίες RoHS ODF εργοστάσιο

APC Sc μονοκατευθυντικός προσαρμοστής οπτικών ινών με το παραθυρόφυλλο για τις τηλεπικοινωνίες RoHS ODF

APC Sc μονοκατευθυντικός προσαρμοστής οπτικών ινών προσαρμοστών με το παραθυρόφυλλο για τις τηλεπικοινωνίες RoHS ODF Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Τύπος συνδετήρων: SC/APC προσαρμοστής, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμ... Read More
2019-07-16 11:46:57
Κίνα LC UPC διπλός πλαστικός οπτικών ινών πολυ τρόπος LC/UPC τρόπου προσαρμοστών ενιαίος σε LC/UPC εργοστάσιο

LC UPC διπλός πλαστικός οπτικών ινών πολυ τρόπος LC/UPC τρόπου προσαρμοστών ενιαίος σε LC/UPC

LC διπλός πλαστικός προσαρμοστής Single-mode και πολλαπλού τρόπου LC/UPC οπτικών ινών UPC σε LC/UPC Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Συνδετήρας: LC προσαρμοστής, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντι... Read More
2019-07-16 11:46:57
Κίνα Ενιαίος προσαρμοστής LC UPC μονοκατευθυντικό LC/UPC οπτικών ινών τρόπου πλαστικός σε LC/UPC εργοστάσιο

Ενιαίος προσαρμοστής LC UPC μονοκατευθυντικό LC/UPC οπτικών ινών τρόπου πλαστικός σε LC/UPC

LC μονοκατευθυντικός πλαστικός προσαρμοστής Single-mode πλαστικό LC/UPC οπτικών ινών UPC σε LC/UPC Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Συνδετήρας: LC προσαρμοστής, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικ... Read More
2019-07-16 11:46:57
Κίνα LC διπλή πλαστική Foptical καλωδίων προσαρμοστών ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου LC/APC σε LC/APC χαμηλή εργοστάσιο

LC διπλή πλαστική Foptical καλωδίων προσαρμοστών ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου LC/APC σε LC/APC χαμηλή

LC διπλή πλαστική οπτικών ινών απώλεια εισαγωγής προσαρμοστών Single-mode LC/APC σε LC/APC χαμηλή Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Τύπος συνδετήρων: LC προσαρμοστής, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθ... Read More
2019-07-16 11:46:57
Κίνα Υψηλής ταχύτητας επιχειρηματικών κεντρικών υπολογιστών Lc σε Lc πλαστικός προσαρμοστής τρόπου συνδετήρων ενιαίος εργοστάσιο

Υψηλής ταχύτητας επιχειρηματικών κεντρικών υπολογιστών Lc σε Lc πλαστικός προσαρμοστής τρόπου συνδετήρων ενιαίος

LC μονοκατευθυντικός πλαστικός προσαρμοστής Single-mode πλαστικό LC/APC οπτικών ινών σε LC/APC Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Τύπος συνδετήρων: LC προσαρμοστής, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντ... Read More
2019-07-16 11:46:57
Κίνα Διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc UPC για τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής σύνδεσης ινών FTTH εργοστάσιο

Διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc UPC για τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής σύνδεσης ινών FTTH

Διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών προσαρμοστών Sc UPC για τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής σύνδεσης ινών FTTH Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Τύπος συνδετήρων: SC/APC προσαρμοστής, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: ... Read More
2019-07-16 11:46:57
Κίνα Σύνδεση UPC ινών FTTH/μονοκατευθυντικό χρώμα πλαστικού υλικού προσαρμοστών Sc πυρίμαχο πράσινο εργοστάσιο

Σύνδεση UPC ινών FTTH/μονοκατευθυντικό χρώμα πλαστικού υλικού προσαρμοστών Sc πυρίμαχο πράσινο

Μονοκατευθυντικός προσαρμοστής οπτικών ινών προσαρμοστών Sc UPC για τη σύνδεση RoHS ινών FTTH υψηλό - ποιότητα Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Τύπος συνδετήρων: SC/APC προσαρμοστής, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% ... Read More
2019-07-16 11:46:57
Κίνα APC Sc οπτικών ινών διπλός προσαρμοστής για την υψηλή επιστροφής απώλεια σύνδεσης ινών FTTH εργοστάσιο

APC Sc οπτικών ινών διπλός προσαρμοστής για την υψηλή επιστροφής απώλεια σύνδεσης ινών FTTH

APC Sc διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών προσαρμοστών για τη σύνδεση RoHS ινών FTTH υψηλό - ποιότητα Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Τύπος συνδετήρων: SC/APC προσαρμοστής, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονο... Read More
2019-07-16 11:46:57
Κίνα APC Sc μονοκατευθυντικός/διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών, ΚΚ SM ενιαίος τρόπος/πολλαπλού τρόπου προσαρμοστής εργοστάσιο

APC Sc μονοκατευθυντικός/διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών, ΚΚ SM ενιαίος τρόπος/πολλαπλού τρόπου προσαρμοστής

APC Sc μονοκατευθυντικοί ΚΚ ντούμπλεξ προσαρμοστών οπτικών ινών και SM Γρήγορη λεπτομέρεια: 1. Τύπος συνδετήρων: Προσαρμοστής Sc, RoHS υποχωρητικό, οπτική δοκιμή 100% 2. S: Μονοκατευθυντικό Δ: Διπλός 3. SM: ενι... Read More
2019-04-16 16:04:59
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|